Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

tipy originální dárky pro ženy
tipy originální dárky pro muže

Insiprace - svatební účesy

Účes je korunou krásy a to platí obzvláště ve svatební deň, proto bychom na svatební účes mali dát veľký důraz milé nevěsty. Každá nevěsta chce být přece krásna ve svůj výjimečný svatební deň, proto bychom ho rozhodne neměli podceňovať. Možností jako může vyniknout svatební účes je velké množství - rozpuštěné vlasy, vyčesané vlasy, drdol, vše záleží na délce a kvaliey vlasů a samozřejmě od celkového stýlu a preferencii každé nevěsty. Svatební ale i společenský účes můžeme dozdobit různymi doplňkami, například květinami, čelenkami, korunkami do vlasů. Obzvláště moderní a stýlové jsou hřebímky a spony do vlasů. I v naší nabídce nájdete množství doplňkov a ozdob do vlasů pro ten nejkrásnější svatební a společenský účes.

Inspirace na svatební účesy s hřebínkami

svatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspirace

 svatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspiracesvatebni ucesy inspirace

 svatebni ucesy inspirace