tipy originální dárky pro ženy
tipy originální dárky pro muže


 

Vítejte na stránkách internetového obchodu Magické momenty s prodejem šperků, dámských a pánských doplňků a svatebních předmětů.

 

Jsme obchodem s množstvím inspirací v podobě jedinečných produktů, které jsou mnohdy unikátní na českém trhu. S našimi produkty se i všední okamžiky změní ve výjimečné, magické.

Soustředíme se na prodej šperků (náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, brože, ozdoby do vlasů a další). Vyberte si z množství tvarů a podob jednotlivých provedení. Naše šperky se pýšní akcentem Swarovski elements, které jim dodávají pocit luxusu jedinečnosti a půvabu. Vybírejte z různých provedení šperků (rhódiové, stříbrné, pozlácené) a barevných kombinací (červená, modrá, zelená, řůžová, fialová, malinová, žlutá, bílá, černá, oranžová a dalších). Nechte se rozhýčkat výběrem široké nabídky šperkových setů (souprav), které dokonale sladí a sjednotí Vaše módní vyjádření. Buďte sama sebou a dejte to svému okolí najevo. Šperky "made with Swarovski elements" jsou určeny jak pro slávnostní okamžiky, tak pro běžné nošení. Výjimečným druhem prstenů jsou zásnubní prsteny, které u nás najdete v množství různych provedení.

Také rozšiřujeme sortiment módních doplňků v podobě dámských kabelek, pánských manžetových knoflíčků a jiných ozdobných a praktických předmětů. Vybírat můžete hned z několika variací a barevných provedení těchto dámských a pánských doplňků. Vstupte do oddělení dámských kabelek, šátečků, či jiných módních doplňků a přesvědčte se na vlastní oči.

V neposlední řadě prezentujeme a prodáváme množství svatebních předmětů. Nabízíme svatební skleničky, ozdoby na dort, servírovací sety (nůž a lopatka pro akt krájení dortu:)), svícny a další. Pro nevěsty zde najdete ozdoby do vlasů, sady šperků, náhrdelníky, kabelky, náušnice a další. Většina je navržena americkými dizajnéri s ohledem na jejich slávnostní účel pro znásobení výjimečného zážitku a životního okamžiku, kterým svatba rozhodně je.

 

U všech produktů je kladen důraz na kvalitu našich služeb (od poskytnutí rad až po samotné doručení), čistý dizajn všech produktů a vstřícný přístup k Vám - našim zákazníkům.

 

Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup!